Facebook    E-mail

Proč spolupracovat právě s námi?

Zde je několik důvodů proč si vybrat právě nás:

Sledujeme stejné zájmy

  • Naše filozofie, systém práce a způsob odměňování nás velmi významně motivuje rozhodnout se vždy ve Váš prospěch. Většina služeb je placená napřímo a tam, kde je to možné a smysluplné, je naše odměna z větší části závislá na Vašich úsporách nebo zisku. Nejenom díky tomu jsme s Vámi stále na jedné „lodi“, takže pokud vyděláváte a bohatnete Vy, potom s Vámi rosteme i my.
  • Poskytujeme opravdu nezávislé poradenství

  • Naši obchodníci nemusí nést tíhu karierních plánů velkých firem. Nemusí dodržovat minimální obraty a nejsou placeni jen za prodej produktů. Můžeme svým zákazníkům doporučovat velice levné a efektivních finanční nástroje, za jejichž zprostředkování a administrativní zpracování nám jejich producent nezaplatí vůbec žádnou, nebo pouze přiměřenou odměnu. Před drahými produkty finančního trhu naopak důrazně varujeme, protože obsahují velmi tučné provizní odměny pro distribuční síť. Obchodníci těchto sítí jsou potom spíše motivovaní prodávat produkty s parametry, které jsou často dokonce v přímém rozporu s potřebami zákazníka. Pokud je navíc podobný styl prodeje prezentován jako „bezplatné finanční poradenství“, dochází k jasnému střetu zájmů a samozřejmě také ke zbytečné finanční zátěži toho, kdo si takové řešení „zdarma“ pořídí.
  • Volíme úsporné postupy

  • Vaše úspora je jednou z největších priorit našich služeb. Proto Vám výsledek našeho snažení musí vždy přinést efekt v podobě vyššího zisku, při minimu vynaložených nákladů a s maximální možnou jednoduchostí zvoleného postupu. Toho lze dosáhnout nalezením a odstraněním zbytečných úniků ve Vašich finančních tocích, výběrem efektivních a flexibilních finančních produktů, nezatížených různými skrytými poplatky, které je nutné rozumně nastavit a správně umístit do Vašeho finančního portfolia. Neméně důležitá je také průběžná ochrana před ztrátami způsobenými cizími vnějšími vlivy. Tímto způsobem Vám pomůžeme ušetřit významnou část prostředků a z těchto úspor si pak můžete snadno dovolit využívat našich služeb.
  • Navrhujeme srozumitelná řešení

  • Naše práce pro Vás musí být vždy transparentní, pochopitelná a smysluplná. Nemusíte se tedy obávat žádných složitých a překombinovaných konstrukcí, které mají většinou za úkol pouze odvést Vaší pozornost od nějaké skryté záludnosti. Návrh, který pro Vás sestavíme musíme být vždy schopni jasně vysvětlit a doporučení z něj vyplývající podložit logickými argumenty.
  • Pracujeme jako tým

  • Poskytujeme unikátní propojení služeb zahrnující právní, pojistné, úvěrové a investiční poradenství. Kvalitu těchto služeb garantují profesionálové s dlouholetou praxí v oboru, z nichž se každý z nich specializuje pouze na svou činnost. Díky velmi úzké vzájemné spolupráci takové skupiny odborníků jsme schopni pokrýt mnohem více Vašich potřeb a na znatelně vyšší úrovni odvedené práce, než pouze jeden „univerzální finanční poradce“. U nás máte vždy k dispozici svého osobního konzultanta, který je v součinnosti s celým týmem specialistů připravený Vám kdykoliv pomoci.