Facebook    E-mail

Krytí Rizik

Ztráta práce, zdravotní problémy, úraz a spoustu dalšího jsou věci, které nás velmi rychle můžou připravit o stabilitu v životě. Většinu těchto věcí provázi i nedostatek finančních prostředků.
Našim klientům na míru nastavíme ideální poměr mezi rezervou a pojištěním. Některé věci nemá cenu pojišťovat a dotovat pojišťovny. Některé věci jsou bohužel natolik finančně náročné, že se bez nich neobejdeme. Nedokážeme ovlivnit výše uvedené negativní životní situace, nicméně jsme schopni naprosto zmírnit jejich finanční dopad.

Jste si jistí, že:

  • Víte přesně kolik činí Vaše nemocenské dávky. Dokázali byste s touto částkou financovat Váš život?
  • Máte přehled za jakých okolností máte nárok na pomoc od státu v případě invalidity a kolik tato částka dělá?
Pokud využijete běžně dostupné kalkulačky (viz. sloupec vlevo), asi Vás tyto čísla moc nepotěší.
Běžný člověk ve věku 35 let s příjmem 25 000.-Kč (cca 20 000.-Kč čisté výplaty) se při nejtěžším stupni invalidity propadne s příjmem o skoro 80%.
Pád z 20 000.-Kč na částku okolo 5000.-Kč nebývá příjemný. Stát tyto věco neřeší příliš efektivně a je bohužel nutné mít v záloze vedlejší zdroj.

Na českém trhu je spousta lidí, kteří Vám sjednají pojištění. Trvalé následky a denní odškodné získáte snadno na pobočkách bank, pošt a u přibuzných na výhodné brigádě u poradenských společnosti. S nastavením pojistné ochrany a otázkou, zda je pojištění vůbec potřeba, Vám bohužel většinou nepomohou.
Klienti jsou většinou překvapeni do čeho vkládají své peníze a jak málo za to dostávají. Pokud je to možné nerušíme stávající smlouvy, ale pouze je upravíme. Šetříme tak Vaše poplatky. Klient odchází s řešením, kterému nemusí jen věřit, ale o kterém sám ví, co mu přinese. A většinou za menší peníze.