Facebook    E-mail

Společnost

Blue Finance s.r.o. je malá společnost zabývající se poradenstvím. Neradi používáme označení finanční poradenství, jelikož zastáváme názor, že nikdo se o Vaše finance nepostará lépe, než vy sami. Co nabízíme jsou informace a směr, kterým se ubírat, aby rostla finanční stabilita a rostl Váš majetek.

Pod značkou Blue Finance je Vám k dispozici tým zkušených finančních odborníků. Naše společnost je na trhu relativně krátce, přesto disponujeme několikaletou praxí a máme zkušenosti s těmi nejsložitějšími případy. Každý náš obchodník se specializuje na konkrétní činnost a krom toho slouží jako prostřednik pro zajištění komplexních služeb. Prakticky ve všech aspektech naší profese jsme odstranili případný střet zájmu, aby měl klient jistotu, že jednáme v jeho prospěch a k financím klienta se chováme jako k vlastním.

U našich klientů preferujeme obchodní vztah, který bude trvat ideálně několik let. Z těchto důvodů si důsledně hlídáme kvalitu a na rozdíl od velkých prodejních finančně poradenských sítí ručíme i za poslední článek v naší firmě.

Společnost Blue Finance, s. r. o. je zapsána pod IČ 02120674 v obchodním rejstříku městského soudu v Praze, spisová značka C215741.
Sídlíme v centru Plzně na adrese Palackého 101/9.